Zmiana zasad przetwarzania danych osobowych

Szanowny Kliencie,

 

W związku ze zmianami w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, przekazujemy zaktualizowane informacje w zakresie przetwarzania Twoich danych. Zarejestrowane i przetwarzane przez nas Twoje dane wykorzystujemy w celach tylko i wyłącznie związanych ze świadczonymi przez naszą Firmę usługami. Dokładamy wszelkich starań, abyś miał wszelką świadomość na temat tego, jak i po co przetwarzamy Twoje dane osobowe. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą Firmą.

 

Przypominamy, że administratorem Twoich danych jako użytkowników strony internetowej www.gosciniecjurajski.com.pl jesteśmy my, czyli "Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "Bafis" z siedzibą w 42-310 Żarki, ul. Stary Rynek 39, Gościniec Jurajski 42-310 Żarki, ul. Koziegłowska 8.

Kontakt z nami:
listownie: Gościniec Jurajski 42-310 Żarki, ul. Koziegłowska 8

e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od 25 maja 2018 roku przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli przetwarzanie danych budzi Twoje wątpliwości, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego.

 

Państwa dane przetwarzamy w następujących celach:
- Wykonania umowy zleconego projektu (strony, sklepu internetowego, reklamy, i tym podobnych usług świadczonych przez naszą Firmę).- Marketingowym, realizowanym na podstawie dodatkowej zgody za pomocą wiadomości wysyłanych na Twój adres email (newsletter). Jeżeli za dana usługę świadczoną przez naszą Firmę żądasz Fakturę VAT, twoje dane będziemy przetwarzać także w tym celu.- Prowadzenia analiz i statystyk oraz na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej.- Archiwizacji.- Udzielania odpowiedzi na pisma i wnioski.- Prowadzenia działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa.
Podanie danych na naszej stronie internetowej jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne, by otrzymać dane ofertowe (wycenę usługi).
Państwa dane przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO. W ramach Firmy MT NetStyleGroupe s.c., podstawą naszego działania jest art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO. Jeżeli wyraziłeś lub wyrazisz zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych również na Twój adres e-mail, to podstawą prawną jest także art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.

 

Twoje dane w ramach strony internetowej stronymt.pl przetwarzamy samodzielnie. W przypadku newslettera możemy korzystać z usług innych podmiotów, realizujących jego wysyłkę na nasze zlecenie i w związku z tym przekazywać do nich Twoje dane. Nie przekazujemy natomiast danych poza Europejski Obszar Gospodarczy, czyli do państwa trzeciego.

 

Twoje dane przetwarzamy przez czas:
Trwania umowy o czas niezbędny do wykazania wykonania tej umowy, czyli długość terminu przedawnienia roszczeń; Niezbędny dla realizacji obowiązków księgowych związanych z odrębnymi przepisami prawa, a także przez czas odpowiadający długości terminu przedawnienia roszczeń związanych z zakupionym towarem (usługą); Prowadzenia działań marketingowych przez nas albo do odwołania zgody na wysyłanie takich wiadomości. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

 

W związku ze zmianami w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, ww. regulaminy zostały odpowiednio zaktualizowane. Zmiany obowiązują od 25 maja 2018 r. i nie mają wpływu na Twoje członkostwo w naszych programach, korzystanie z serwisu czy zakupu określonych usług.