skip to Main Content

RESTAURACJA NA JURZE

steki, sałatki, makarony, burgery

Restauracja na Jurze Gościniec Jurajski położona jest w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w malowniczej miejscowości Żarki.

Zachęcamy do rezerwacji stolików. Marzysz o eleganckiej kolacji dla dwojga?
Zorganizujemy wykwintną kolację przy blasku świec oraz zamówimy za Ciebie kwiaty.

Nasi Goście mogą liczyć na najwyższą jakość serwowanych potraw przygotowywanych z niezwykłą starannością i wyśmienitym smakiem. Szeroki wybór menu zainspirowany kuchnią europejską oraz naszym jurajskiem regionem. Słyniemy z przepysznych steków z dojrzewającej wołowiny oraz innych dań które z pewnością oczarują Wasze podniebienia. W szczególności polecamy steki, burgery, sałatki oraz makarony tagliatelle. Oferujemy najbardziej wykwintne dania oraz lunch już w cenie 15,99 zł. Nasz Szef Kuchni prowadził liczne szkolenia w zakresie kuchni europejskiej co świadczy o wysokim wykwalifikowaniu i wyrafinowanym smaku naszych potraw. Ciepłą, miłą aurę i magiczny klimat zapewni Państwu nasza obsługa.

Zapewnimy Państwu niepowtarzalne doznania smakowe.

Polecamy organizację przyjęć okolicznościowych w restauracji Gościniec Jurajski. Nasza czarująca atmosfera, wspaniała obsługa i wyjątkowe potrawy pozwolą w te ważne dla Państwa chwile uwierzyć w cuda. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo w specjalnie przygotowanym dziale – wesela i przyjęcia.

GALERIA